Charytatywny Bal Karnawałowy Fundacji Leny Grochowskiej

Celem balu jest zebranie funduszy na budowę Eko Farmy z mieszkaniami chronionymi dla osób z niepełnosprawnościami. Odbędzie się on 18 lutego 2023 r. w Pałacu i Folwarku Łochów (Folwark, Sala Kaflarza) przy ul. M. Konopnickiej 1, 07-130 Łochów.

W programie:

- 18:00 - wernisaż wystawy poplenerowej laureatów Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej „Szukamy Nikifora” 2022.

- 19:00 - rozpoczęcie charytatywnego balu karnawałowego:

  • uroczysta kolacja,
  • pokaz mody marki „toMy” z udziałem pracowników z niepełnosprawnościami Fundacji Leny Grochowskiej, a także prezentacja kolekcji ubrań i toreb wiosna/lato 2023, stworzonych w pracowni krawieckiej Fundacji w Siedlcach,
  • aukcja obrazów sztuki profesjonalnej i nieprofesjonalnej,
  • animacje i bal dla dzieci, mile widziane stroje karnawałowe (do godz. 24.00),
  • loteria fantowa,
  • zabawa do rana.

Koszt udziału w balu wynosi 350 zł/osoba (bez noclegu).

Rabaty:

10% - przy zakupie grupowym min. 10 miejsc (stolik)

50% - dzieci i młodzież od 4 r.ż. do ukończenia 12 r.ż.

bezpłatnie - dzieci do ukończenia 3 r.ż.

Rezerwacje – zgłoszenia uczestnictwa w balu są przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 lutego 2023 roku. Zgłoszenia należy kierować pod numer telefonu - 570 980 606 lub mailowo na adres wydarzenia@fundacjalenygrochowskiej.pl.

Noclegi w Pałacu i Folwarku Łochów

Oferta uwzględnia śniadanie oraz dostęp do strefy Wellness, która dostępna jest na terenie Pałacu i Folwarku Łochów. W ramach noclegu można zarezerwować:

- Domek: pokój 2 os. - 290,00 zł,

- Folwark: pokój 2 os. Standardowy - 320,00 zł lub pokój 2 os. Superior - 390,00 zł.

Podana cena dotyczy 1 doby. Istnieje możliwość rezerwacji pobytu w promocyjnej cenie w terminie od 17 do 20 lutego. Oferta cenowa jest dostępna wyłącznie przy rezerwacji bezpośredniej. Podczas rezerwacji należy poinformować, że są Państwo uczestnikami balu charytatywnego.

KONTAKT:

tel. +48 797 339 329

tel. +48 515 001 069

e-mail: recepcja@folwarklochow.pl

Zarząd i pracownicy Fundacji Leny Grochowskiej, a także zarząd i pracownicy Grupy ARCHE serdecznie zapraszają do uczestnictwa w tym szlachetnym wydarzeniu.

Źródło informacji: Fundacja Leny Grochowskiej

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama