Wkrótce XII Festiwal Chrześcijańskie Granie

Już po raz XII odbędzie się Festiwal Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie promujące młodych artystów odbędzie się ponownie w Dobrym Miejscu. Tegoroczna impreza będzie towarzyszyć Targom Wydawców Katolickich.

White Deer, Sylwia Piotrowska, TELEO, Zespół NSA i Redhead Hero to debiutanci, którzy powalczą o zwycięstwo podczas XII edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Wydarzenie odbędzie się w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3. Start koncertu, który odbędzie się 23 kwietnia, zaplanowano na 16.00. 

„Do finału awansowało pięcioro wykonawców wywodzących się z najróżniejszych nurtów muzyki. A więc od popu, po brzmienia współczesne” – mówi Michał Guzek, twórca Festiwalu. „To, co mnie w tym roku zaskakuje, to to, że sporo z tych wykonawców, ma już na swoim koncie konkretne osiągnięcia, np. tytuł piosenki tygodnia w danej stacji radiowej itp. To pokazuje, że ich muzyka nie tylko podoba się odbiorcom, ale reprezentuje również dobrą jakość, pod względem technicznym” – dodaje.

Oprócz artystów, którzy wezmą udział w konkursie, na scenie festiwalowej pojawią się: Sezon na Czereśnie (laureat Festiwalu z 2022r.) oraz BeU (zwycięzca Non Stop CCM). 

„Kilkaset osób w tym roku pojawi się w Dobrym Miejscu. Dzięki transmisji obejrzy nas kilka tysięcy osób. Mamy nadzieję, że w tym roku poprzez stronę www.fabrykakoncertow.com.pl będzie to rekordowa liczba” – mówi Michał Guzek, twórca Festiwalu. „Aby mogło to się wydarzyć, serdecznie zapraszamy do zaproszenia jak najwięcej osób na festiwal np. przez www.facebook.com” – dodaje. 

Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową PROTOCULTURE. W tym roku Festiwal odbywa się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, które będą trwały od 20 do 23 kwietnia.

Chrześcijańskie Granie to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal promujący młodą scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest on organizowany od 2011 roku. Wydarzenie ma zawsze miejsce w Warszawie, m. in. na scenie Areny Ursynów, w Parku Sowińskiego czy w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. 

Do tej pory podczas Chrześcijańskiego Grania zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich można wymienić takich debiutantów, jak: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak.

Bilety na XII edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie dostępne są na: 
•    https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie
•    https://www.kupbilecik.pl/.../XII.+Festiwal+Chrze%C5.../
•    https://www.ebilet.pl/.../festiwale/chrzescijanskie-granie

Wkrótce XII Festiwal Chrześcijańskie Granie  
« 1 »

reklama

reklama

reklama