Wadowickie obchody 39. rocznicy pontyfikatu św. Jana Pawła II

Z okazji 39. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Następcę św. Piotra, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II zaprasza na spektakl teatralno-filmowy na podstawie dramatu Karola Wojtyły - "Brat naszego Boga".

O godz. 17.00 w sali teatralnej przy Placu Jana Pawła II nr 1 odbędzie się spektakl teatralno-filmowy na podstawie dramatu Karola Wojtyły - "Brat naszego Boga" .

W sztuce wyreżyserowanej przez Artura Dziurmana, tytułową rolę gra Maciej Jackowski, a towarzyszą mu Iwona Chamielec, Magda Sokołowska – Gawrońska oraz Aktorzy Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego. (wstęp wolny)

Teatr ITAN działający przy fundacji o tej samej nazwie kontynuuje dorobek Stowarzyszenia Scena Moliere w Krakowie. W każdym ze swoich spektakli konsekwentnie przełamując granice twórczości amatorskiej i możliwości osób niepełnosprawnych wzrokowo. Doprowadzając do integracji profesjonalistów, amatorów, seniorów i młodzież w niezwykłym miejscu spotkania jakim jest teatr.

Artur Dziurman i grupa Scena Moliere od 3 lat prowadzą instytucje absolutnie wyjątkową – jedyny w Polsce profesjonalny teatr niewidomych. W tym czasie udało się stworzyć 6 multimedialnych spektakli z powodzeniem granych w całej Polsce, w które zaangażowano ponad 100 niewidomych i niedowidzących artystów.

Dom rodzinny Jana Pawła II

Teatr ITAN

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao