Robimy krok dalej!

Jakie są perspektywy rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem? Czy jest dla niej miejsce na scenie muzycznej? Podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie będą o tym rozmawiać goście i uczestnicy panelu organizowanego przez Fundację "Chrześcijańskie Granie".

Zeszły rok okazał się wyjątkowo dobry - ukazało się ponad 40 płyt z muzyką chrześcijańską (CCM). Czy to oznacza, że wiosna nadeszła? Chrześcijańskie Granie od lat śledzi i pisze o muzyce z dobrym przesłaniem.

- Tym razem chcemy się spotkać i wspólnie porozmawiać o tym co przed nami. Chcemy w gronie ekspertów i pasjonatów muzyki odpowiedzieć na pytania: w którym kierunku ta muzyka powinna iść, jak rozwijać rynek i dlaczego warto - mówi Mateusz Stolarski z serwisu chrzescijanskiegranie.pl

Panel o muzyce chrześcijańskiej. Robimy krok dalej – perspektywy dla muzyki z dobrym przesłaniem już w sobotę, 14 kwietnia 2018 o 17.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego w Warszawie (pl. Zamkowy 4, Zamek Królewski). Wstęp wolny.

W panelu wezmą udział zaproszeni goście:

– ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina),
– Przemek Goławski (Program 4 PR),
– Marcin Witan (PR 3),
– Andrzej Dubiel (Strefa Chwały Festiwal),
– Michał Guzek (Fundacja Chrześcijańskie Granie),
– ks. Zdzisław Ossowski (Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie)
– Agnieszka “Baca” Górska Tomaszewska (dyrygentka Gospel Joy).

Spotkanie poprowadzi Mateusz Stolarski ze sklepu Chrześcijańskie Granie. Na spotkanie zaprasza fundacja “Chrześcijańskie Granie” i sklep Chrześcijańskie Granie.

***

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działa nie od dzisiaj. Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze, Antonina Krzysztoń czy Twoje Niebo. W 2017 wydała swoim nakładem album zespołu Muode Koty „IMPULS”.

Patronat nad Festiwalem objęło Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

źródło: Mateusz Stolarski, chrzescijanskiegranie.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama