Kiedy śpiewają, dzieją się piękne rzeczy w sercach słuchaczy! Nowy utwór Gospel Sound

„Nie czuję lęku ani zła, wyrywam się z niewoli. Uwielbiać, Jezu, Ciebie chcę, gdy wielbię nic nie boli” - to słowa z utworu chóru Gospel Sound „Kiedy śpiewam”.

20 czerwca 2021 roku miał premierę utwór zespołu Gospel Sound „Kiedy śpiewam”. Warto posłuchać, bo muzyka ta przenika serca.

Gospel Sound to chrześcijański chór z Katowic założony w 2011 roku przez Jolantę Mitko, która dyryguje grupą do dziś. Chór zgromadził w swoim repertuarze utwory stanowiące korzenie gatunku gospel i negro spirituals, w tym utwory a cappella, oraz współczesne utwory gospel wykonywane w języku polskim i angielskim. W czasie 9 lat działalności Gospel Sound zagrał ponad 120 koncertów i współpracował z różnymi artystami i instytucjami kultury. Od 2018 roku Gospel Sound pracuje nad autorską muzyką i wydaniem pierwszej płyty. Teksty kilkunastu utworów napisali chórzyści Gospel Sound. Są one wyrazem ich osobistych doświadczeń oraz wdzięczności Niebieskiemu Ojcu. Muzykę stworzyli współpracujący z chórem kompozytorzy i instrumentaliści.

Członkowie Gospel Sound wierzą, że to Bóg powołał ich zespół do życia i prowadzi od samego początku. Przez swoją muzykę pragną przybliżać do Boga swoich słuchaczy.

źródło: youtube.com - Gospel Sound

« 1 »

reklama

reklama

reklama