Skąd misjonarze biorą przybory szkolne dla dzieci? Marianie odpowiadają!

W ramach cyklu #350na350, w którym marianie odpowiadają na pytania internautów, ukazał się odcinek pt. „Skąd misjonarze biorą przybory szkolne dla dzieci?”. Zapraszamy do obejrzenia i poznania kulis pracy misjonarzy!

Po co ślub kościelny, skoro jest tyle rozwodów? Dlaczego księża odmawiają niewierzącym pogrzebu? Jak dobrze przygotować dziecko, żeby Komunia św. nie była wyścigiem za prezentami?

Na te i inne pytania Internautów odpowiadają księża marianie z okazji swojego jubileuszu, a więc 350. rocznicy powstania zgromadzenia. „Cykl nosi nazwę #350na350 i jest to 350 pytań, na które będą odpowiadać marianie z całego świata" – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. I zachęca – „Jeżeli masz jakieś trudne pytanie, którego może do tej pory nie było okazji zadać żadnemu marianinowi, to jest to okazja, aby je przesłać, czy to pod tym filmem na YT w komentarzu, czy do nas, do Pomocników Mariańskich na adres: media.spm@marianie.pl, a my w kolejnych filmach, będziemy na nie odpowiadać".

Patronem odcinka „Skąd misjonarze biorą przybory szkolne dla dzieci?” jest Opoka.

Źródło: Pomocnicy Mariańscy
« 1 »

reklama

reklama

reklama