Maciej Sikorski: Byłem w piekle. Nie polecam

Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna. O tym opowiedział Maciej Sikorski, gość Tematu Dnia w Salve TV.

Narkotyki, seks, joga, tarot, wróżby, próba samobójcza. Bóg jest w stanie wyciągnąć każdego nawet z najgorszego bagna. O tym opowiedział Maciej Sikorski, gość Tematu Dnia, instruktor teatralny, pomysłodawca i założyciel teatru „EXIT", który w rozmowie z Ewą Pietrzak podzielił się świadectwem swojego życia.

- Myślę, że gdyby naprawdę każdy na początku drogi, którą podejmuje zdawał sobie sprawę dokąd ona prowadzi, to być może piekło byłoby puste i nikt do niego nie trafiał. W moim przypadku to było tak, że ta konstatacja gdzie jestem nastąpiła już bardzo późno, w momencie, w którym osiągnąłem pewne stany – mówił Maciej Sikorski.

- Gdyby nie Rysiek (Riedel – przyp. red.), to w 99 procentach ta historia zakończyłaby się źle. Ja przeżywałem wielką fascynację osobą Ryśka (...) Będąc w miejscu, gdzie narkotyki były wszędzie, osoba, która była najbardziej chora i w to zaangażowana, czyli Rysiek, był tą osobą, która mnie powstrzymała – opowiadał.

Salve TV / Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

www.salvetv.pl/

« 1 »

reklama

reklama

reklama