Cuda Różańca. - Mój syn brał narkotyki i był bliski śmierci

- Modlitwa różańcowa jest bronią w walce ze złem. Oplatamy tym różańcem nasze dzieci, problemy...

Gośćmi Tematu Dnia była Dorota Szczęsna ze Stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotykowy Karan i Agnieszka Jędrzejewska ze Światowej Róży Różańcowej Rodzin i Rodziców Dzieci uzależnionych, które w rozmowie z Ewą Pietrzak dały świadectwo tego, czym dla nich jest różaniec.

- Karan bardzo mocno przywiązuje wagę do duchowości w leczeniu rodziców i pacjentów. I Światowa Róża Różańca powstała trzy lata temu jako rozszerzenie tej duchowości Karanu. My, rodzice przychodząc na grupę wsparcia robiliśmy wszystko, co tylko możliwe. Przychodzi taki moment bezsilności, kiedy nic nie możemy zrobić. Możemy tylko zawierzyć Matce Bożej – mówiła Agnieszka Jędrzejewska.

- Modlitwa różańcowa jest bronią w walce ze złem. Oplatamy tym różańcem nasze dzieci, problemy. Matka otacza nasze dzieci płaszczem matczynej miłości, gdzie możemy się zwrócić? Kto inny zrozumie lepiej matkę, jak właśnie nie Matka? To Ona stała przy krzyżu, towarzyszyła w cierpieniu swojego Syna. My, jako matki towarzyszymy w uzależnieniu naszych dzieci, dlatego ta modlitwa różańcowa (…) W każdej róży jest dwadzieścia osób, mam takie przekonanie i wierzę w to, że jeżeli każdego dnia dwadzieścia osób modli się za moje dziecko, to ja nie muszę się martwić, co się z nim dzieje. Wiem, że ono jest chronione – dodawała.

- Sama doświadczyłam tego cudu, jak mój syn zaczął brać narkotyki i był na drodze ku śmierci. Nie wiedziałam co mam zrobić, byłam bardzo bezsilna. Poprzez modlitwę różańcową dostałam wsparcie. Dzięki tej modlitwie i ludziom, którzy ze mną byli, byłam w stanie się podźwignąć i zmotywować swojego syna do leczenia. Mój syn dzięki temu żyje i jest wspaniałym człowiekiem. Dla mnie to jest cud. Ja też jestem w Róży i modlę się każdego dnia, bo mam tę wiarę, że mojemu dziecku nic nie grozi, że sobie poradzi – podkreślała Dorota Szczęsna.

Więcej informacji: karan.pl/index

źródło: Karolina Zaremba, Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama