II Piknik Rodzinny przed Oknem Papieskim

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza, w dniu 15 czerwca 2019 r., na II Piknik Rodzinny przed Oknem Papieskim. W tym roku obchodzona będzie 25. Rocznica ogłoszenia „Listu do rodzin” św. Jana Pawła II Gratissimam sane.

Jak piszą organizatorzy: celem pikniku jest promocja chrześcijańskiej wizji rodziny i małżeństwa we współczesnym świecie oraz wzmocnienie poczucia duchowej wspólnoty małżeństw i rodzin naszej archidiecezji. Dla wielu rodzin to popołudnie spędzone w sercu Krakowa przed Oknem Papieskim będzie okazją do wspólnej zabawy w atmosferze radości.

Piknik rozpoczniemy o godz. 14:30, a zakończymy około 19:30.  W programie planujemy quizy patriotyczno-rodzinne godz. 15:30 i 17:45, quiz o świętych Krakowa, pokaz akrobatyki – Jagódki z PKS „Jadwiga”, występ zespołu Promyczki Dobra a także tańce, animacje i zabawy z wodzirejem, kreatywne warsztaty misyjne dla całej rodziny, warsztaty rękodzieła – kwiaty z bibuły, bańki mydlane, malowanie twarzy, bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie oraz grill. Kluczowym punktem programu będą Dialogi dzieci z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim o godz. 16:30.

W organizację Pikniku zaangażowały się następujące wspólnoty i organizacje Rycerze Kolumba z regionu Małopolski, wspólnota “Sala na górze”, Domowy Kościół, Ruch Focolari, Wydział Duszpasterstwa Misyjnego, Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar,  Domowy Kościół, Ruch Światło-Życie.

« 1 »

reklama

reklama

reklama