Pielgrzymi - łączmy się!

Mobilna aplikacja Bonafide to nowoczesne narzędzie służące uatrakcyjnieniu i popularyzacji pielgrzymowania. Aplikacja jest znaczącym udogodnieniem dla organizatorów jak i uczestników pielgrzymek.

Na dzisiejszej konferencji prasowej #PolskaPielgrzymuje z udziałem m.in. ks. bpa Artura Mizińskiego, Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski zaprezentowano  funkcje aplikacji Bonafide - pierwszej aplikacji mobilnej łączącej wszystkich pielgrzymujących Kościoła Katolickiego w Polsce. Nakreślono również plany związane z rozwojem projektu.

Bonafide, czyli z łaciny w dobrej wierze dedykowana pielgrzymkom jest projektem polskich przedsiębiorców z branży cyfrowej skupionych w Związku Cyfrowa Polska. Przedsiębiorcy sektora cyfrowego wyszli z inicjatywą stworzenia tej aplikacji, by pokazać, że nowoczesne technologie mogą służyć ważnym sprawom społecznym. Aplikacja tworzona jest przy wsparciu Konferencji Episkopatu Polski.

Organizatorzy pielgrzymek otrzymują czytelną w obsłudze aplikację, która ułatwia przygotowywania do pielgrzymki, bieżące zarządzanie oraz późniejsze podsumowania. Z kolei uczestnik idący lub duchowo wspierający otrzymuje wyjątkową możliwość dzielenia się wrażeniami z pielgrzymki w swojej grupie parafialnej, ułatwiony kontakt z organizatorami oraz dostęp do materiałów pielgrzyma wraz z aktualizacjami.

Aplikacja cieszy się dużym zainteresowaniem i pozytywną oceną użytkowników, doceniających również mobilny dostęp do śpiewników, zdjęć i relacji innych pielgrzymów.

W tym roku aplikacja będzie rozwijana o kolejne funkcjonalności np. Przypomnienia o spowiedzi, Wirtualny różaniec, Czytania na każdy dzień itd.

Aplikację można pobrać: tutaj.

Już niebawem aplikacja będzie dostępna także dla użytkowników systemów iOS.

Źródło: bonafide.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao