Portal gosc.pl przygotował internetowy kalendarz adwentowy "Pan jest blisko!"

Dziennikarze portalu gosc.pl zapraszają do subskrybowania materiałów, które udostępniają każdego dnia Adwentu. W swoistych rekolekcjach towarzyszy im Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński.

W Internecie dostępne są teksty, materiały video, codzienne postanowienia i quiz o prymasie Wyszyńskim.

„My, którzy wierzymy w Boga, nie mamy obowiązku i potrzeby lękać się, patrzymy pogodnie w twarz Dziecięcia Bożego, które z ufnością przychodzi na Ziemię, mimo wszystkich niepokojów i leków” – to są słowa kard. Stefana Wyszyńskiego, które wypowiedział w Wigilię Bożego Narodzenia w 1961 roku. 7 czerwca 2020 r. kardynał Wyszyński zostanie ogłoszony błogosławionym. To jego wybrali dziennikarze portalu gosc.pl na przewodnika w czasie najbliższych czterech tygodni.

- Przygotowaliśmy dla naszych odbiorców szczególne treści na każdy dzień Adwentu. Teksty, materiały video, codzienne postanowienia i quiz o prymasie Wyszyńskim są dostępne na naszym portalu, kiedy klikniemy w zakładkę "Adwent - Pan jest blisko!" - mówi reaktor portalu Piotr Sacha.

Od pierwszej niedzieli Adwentu na portalu gosc.pl znajduje się adwentowy kalendarz. - To znana i lubiana forma przygotowania do świąt. Wśród codziennych adwentowych treści znajdziemy m. in. inspirujące myśli kard. Stefana Wyszyńskiego, zadanie specjalne na każdy dzień Adwentu, codziennie quiz z wiedzy o życiu kard. Wyszyńskiego – wylicza Piotr Sacha. Oprócz tego są konkursy z nagrodami, a także wideo „Na co czekamy?” – to świadectwa dziennikarzy Instytutu Gość Media.

Aby wziąć udział w tych wyjątkowych internetowych rekolekcjach, należy zapisać się na specjalny newsletter Adwent 2019 - dostępny pod adresem www.gosc.pl/nl.

asp / Katowice

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao