reklama

Fundacja Solo Dios Basta prosi o przyjęcie stanowiska biskupów z pokojem i pokorą

„Prosimy o przyjęcie stanowiska księży biskupów z pokojem i pokorą” – czytamy w oświadczeniu Fundacji Solo Dios Basta, odnoszącym się do stanowiska Rady Stałej KEP, w którym biskupi zalecali zachowanie dystansu odnośnie działań Fundacji.

Fundacja w swoim oświadczeniu informuje o przyjęciu stanowiska Rady Stałej KEP oraz, podążając za głosem biskupów, zachęca do uczestnictwa w nabożeństwach dziękczynno-przebłagalnych na zakończenie Starego Roku, a także do rozpoczęcia Nowego Roku 2021 Mszą św. 1-go stycznia, w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

„Zachęcamy, by o północy, w pierwszych minutach Nowego Roku modlić się w domach. Niech będą poświęcone i oddane Bogu. Czuwajmy i zawsze bądźmy gotowi, przez stan łaski uświęcającej, modlitwę na różańcu, pokutę i poświęcenie domów” – czytamy w oświadczeniu Fundacji Solo Dio Basta.

„Prosimy wszystkich Was o wielki duchowy wysiłek. Wiemy, jak jest ciężko, ale im trudniej, tym więcej wysiłku powinniśmy podjąć. Prosimy o przyjęcie stanowiska księży biskupów z pokojem i pokorą. Wszystkie myśli, uczucia i cierpienia ofiarowujemy Jezusowi. Kościół, którego Głową jest Chrystus, mamy kochać bezwarunkowo, taka postawa wyda dobre owoce. Niech św. Józef nas prowadzi” –  napisali Maciej Bodasiński i Lech Dokowicz w oświadczeniu.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao