Prezydent i premier nominowani do miana Heroda Roku 2020. Zaskakująca nominacja?

Dwa tysiące lat temu Herod wydał wyrok śmierci na rzesze niewinnych dzieci. Podobnie swoimi działaniami wyrok śmierci na najmłodszych wydają dziś premier Morawiecki i prezydent Duda – pisze Fundacja Pro – Prawo do Życia, uzasadniając nominację polityków do miana Heroda Roku.

22 listopada Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok stwierdzający niezgodność z Konstytucją aborcyjnej przesłanki eugenicznej. Mimo to w polskich szpitalach wciąż zabijane są dzieci podejrzane o chorobę. W Szpitalu Bielańskim zamordowano od 22 października już 26 dzieci. Na tych dzieciach wykonuje się aborcję poprzez sztuczne wywołanie porodu i uduszenie, co jest znacznie trudniejsze do wytrzymania niż ból. Tak torturuje się jeńców wojennych w celu uzyskania zeznań. Tak torturowane są też najmłodsze dzieci – tylko za to, że podejrzewa się u nich chorobę lub niepełnosprawność. 

Wyrok Trybunału nie został opublikowany, za co odpowiada premier Mateusz Morawiecki. Za zabijaniem ciężko chorych dzieci opowiedział się prezydent Andrzej Duda. Te dwie osoby, które pełnią najważniejsze urzędy w państwie, są w tej chwili odpowiedzialne za śmierć każdego kolejnego maleństwa, które ginie w wyniku aborcji. Te dwie osoby są w tym roku nominowane w plebiscycie na Heroda Roku.

Dwa tysiące lat temu Herod wydał wyrok śmierci na rzesze niewinnych dzieci. Podobnie, swoimi działaniami wyrok śmierci na najmłodszych wydają dziś Premier Morawiecki i Prezydent Duda.

Źródło: informacja prasowa Fundacji Pro - Prawo do Życia

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama