Partyzantka aborcyjna atakuje. Zofia Klepacka pod ostrzałem aborcjonistek

Zofia Klepacka opublikowała na Facebooku wpis dotyczący obrony życia. „W 10 tygodniu tak wygląda dziecko. Nie jakiś zlepek komórek, jak to większość celebrytów powtarza i wmawia innym... To jest dziecko które ma prawo żyć!” – napisała. Post wywołał zorganizowany atak zwolenników aborcji.

Zofia Klepacka wielokrotnie dzieliła się swoimi poglądami pro-life i występowała publicznie, mówiąc o ochronie życia od poczęcia. Niedawno opublikowała post o treści:

„W 10 tygodniu tak wygląda dziecko. Nie jakiś zlepek komórek, jak to większość celebrytów powtarza i wmawia innym... To jest dziecko które ma prawo żyć!!! Bo życie to dar! Słyszymy slogany takie jak aborcja i eutanazja na życzenie... Już praktykowane w wielu krajach, niestety. Czy naprawdę tak nisko upadliśmy???”

Dołączyła zdjęcie USG i fotografie swoich małych dzieci.

Wpis ma 4 tysiące komentarzy, ale większość z nich jest negatywna. Proaborcyjni działacze zasypują post komentarzami z numerami telefonu do „Aborcji bez granic i niewybrednymi przytykami w stronę Kelpackiej. Atak chwali społeczność aborcjonistek „Aborcyjny Dream Team”. Grupa ta promuje aborcję na życzenie, także w późnych miesiącach ciąży.

„Na profilu pewnej antyaborcyjnej i homofobicznej sportsmenki trwa intensywna promocja aborcji i numeru do Aborcji Bez Granic (…) Miłość za Waszą nieustanną promocję aborcji i namiary na nią! To się nazywa #paryzantkaaborcyjna w nowej odsłonie i na szerokich wodach!” – piszą aborcjonistki.

Źródło: Facebook


« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama