Robert Lewandowski: „Moja żona i moje dzieci są dla mnie największym wsparciem”

Robert Lewandowski został zwycięzcą 87 Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2021. Przy podziękowaniach powiedział, że największym wsparciem jest dla niego rodzina. Mówił o wartościach, które są dla niego naprawdę ważne.

Robert Lewandowski wygrał 87. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca Polski 2021 roku. Dla kapitana reprezentacji Polski i piłkarza Bayernu Monachium to trzecie takie wyróżnienie w karierze, gdyż RL9 wygrał też plebiscyty w 2015 i 2020 roku.

Przy podziękowaniach na gali plebiscytu, Robert Lewandowski mówił o wartościach, które są dla niego naprawdę ważne. Nie ukrywał, że największą pomocą jest dla niego rodzina. Podziękował obecnej na gali siostrze, mamie i teściowej. „Jednak przede wszystkim chciałbym podziękować mojej żonie i moim dzieciom” – mówił piłkarz. „One są dla mnie największym wsparciem. Dają mi siłę każdego dnia, żebym nie poddawał się nawet, kiedy są ciężkie momenty. Są, gdy są sukcesy, abym dalej walczył o swoje marzenia i realizował się jako sportowiec, ale przede wszystkim jako ojciec i mąż, bo to są wartości, które są dla mnie ważne. Wsparcie, które otrzymuje od nich w codzienności daje mi taki „power” do tego, aby się nie poddawać, że niezależnie od tego, w którym miejscu jestem, ciągle można iść do przodu, ciągle można zdobywać nagrody i wygrywać mecze” – podkreślił Robert Lewandowski.

Piłkarz podziękował też szczególnie kolegom z boiska, gdyż czuje wsparcie także od, jak to ujął, „sportowej rodziny”.

źródło za: Polsat - fb.com

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao