„Ty dajesz skrzydła” – piosenka o radości zaufania Bogu

Na kanale Teobańkologii ukazał się nowy teledysk do piosenki „Ty dajesz skrzydła”. Energiczny i radosny otwór wykonuje Aleksandra Nawrot z Chórem Abba Pater Music.

Teobańkologia to popularny kanał prowadzony przez ks. Teodora Sawielewicza. W ramach swojego działania ewangelizacyjnego artyści tworzą tam także muzykę chrześcijańską. Najświeższym utworem jest piosenka „Ty dajesz skrzydła”, z muzyką Jakuba Tomalaka i słowami Moniki Maśnik-Mazowieckiej. 

„Ty dajesz skrzydła jak orłom, pomnażasz siły omdlałym, szybko ku niebu wznoszą się ci, którzy Tobie ufają” – śpiewa Aleksandra Nawrot.

Jak czytamy w opisie utworu: 

„Św. Augustyn zachęcał: «Módlmy się śpiewając i modląc się, śpiewajmy». Wielu z nas podąża za jego radą, uwielbiając Boga muzyką. (…) Mamy nadzieję, że przygotowany przez nasz zespół teledysk przypadnie Wam do gustu, a dźwięki naszego utworu będą Wam często towarzyszyć. Mając w pamięci słowa św. Augustyna: «Kto śpiewa, dwa razy się modli», zachęcamy Was dziś na Teobańkologii do muzycznego uwielbienia Tego, który daje skrzydła”.

„Ty dajesz skrzydła" Jakub Tomalak, Aleksandra Nawrot - nowy teledysk Teobańkologii
Teobańkologia

Źródło: YouTube / Teobańkologia
 

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama