Narodowy Fundusz Zdrowia: nie doszło do żadnego wycieku danych NFZ

Stanowczo dementujemy: nie doszło do żadnego wycieku danych NFZ – przekazał w poniedziałek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował o fałszywych mailach, które przekazują doniesienie o rzekomym wycieku danych dotyczących podmiotów współpracujących z NFZ.

„Stanowczo dementujemy: nie doszło do żadnego wycieku danych NFZ” – zaznaczył na Twitterze Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dodał, że NFZ nie udostępnia listy, o której mowa w fałszywym mailu.

Portal Niebezpieczni.pl, który jako pierwszy poinformował o fałszywych mailach zaznaczył, że link zamieszczony w tych mailach prowadzi do wirusa trojańskiego. (PAP)

autorka: Aleksandra Kiełczykowska

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama