Stary Sącz: Strefa Chwały Festiwal 2017

W dniach 29 czerwca – 4 lipca w Starym Sączu odbędą się rekolekcje Strefa Chwały Festiwal 2017. W niedzielę 2 lipca tradycyjnie już dzień otwarty dla wszystkich: Rodzinne Świętowanie Niedzieli.

Strefa Chwały Festiwal 2017 to wyjątkowe rekolekcje ludzi nowej kultury – pełne dobrych spotkań, muzyki, dyskusji i konferencji.

Ich celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu zgromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśla fakt, iż uczestnikami będą dorośli, młodzież, a także dzieci, co gwarantuje ciepłą, rodzinną atmosferę podczas trwania tego spotkania. 

Od 2011 roku Strefę Chwały Festiwal organizuje Stowarzyszenie Muza Dei. Odbywa się ona się na Placu Papieskim w Starym Sączu. Od kilku lat rekolekcje Strefa Chwały Festiwal gromadzą w większej niż dotychczas liczbie ludzi szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Wydarzenie to nabiera także charakteru międzynarodowego.

Od 2016 r. działa też Radio Strefa Chwały (www.strefachwaly.com).

Jak każdego roku podczas rekolekcji, w niedzielę 2 lipca, organizowany jest dzień otwarty: Rodzinne Świętowanie Niedzieli. Tego dnia organizatorzy przygotowują mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. Będą zabawy integracyjno-rodzinne, uwielbienie, konferencja specjalnego gościa, muzyczny wieczór chwały i naprawdę dobre kino.

W tym roku będzie sporo niespodzianek – mija właśnie 25 lat od pierwszych rekolekcji dla muzyków chrześcijan! Cały program pomiędzy konferencjami rekolekcyjnymi wypełniony jest muzycznym uwielbieniem, wspólną modlitwą, spotkaniami, panelami. 

Rejestracja na www.strefachwalyfestiwal.pl

Źródło: chrzescijanskiegranie.pl, strefachwały.com

« 1 »

reklama

reklama

reklama