Zaproszenie na czuwanie modlitewne do Gietrzwałdu

Zaproszenie od dr. inż. Antoniego Zięby, prezesa Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, na czuwanie modlitewne z udziałem Apostolatu Modlitwy Pompejańskiej i organizacji pro-life.

Treść zaproszenia:

Upoważniony przez ks. mgr lic. Bartłomieja Kozieja, Archidiecezjalnego Duszpasterza Rodzin Archidiecezji Warmińskiej, serdecznie zapraszam na czuwanie modlitewne z udziałem Apostolatu Modlitwy Pompejańskiej i organizacji pro-life, które odbędzie się w Gietrzwałdzie 27 lipca (czwartek) 2017 r. Spotkanie u Pani Głetrzwałdzkiej odbędzie się według następującego planu:

17.30 — Modlitwa różańcowa (Tajemnice Światła)

18.00 Msza Św. w intencji członków ruchów i organizacji pro-life oraz zaangażowanych w Apostolat Nowenny Pompejańskiej

19.00 — Wystąpienie Pana Prof. Bogdana Chazana dotyczące zagadnień obrony życia

19.45 — Świadectwo dotyczące Apostolatu Nowenny Pompejańskiej

20.30 — Procesja do źródełka

21.00 — Apel Jasnogórski przy źródełku pobłogosławionym przez Matkę Bożą

Przed 140-laty na warmińskiej ziemi dwóm dziewczynkom Justynie i Barbarze ukazała się Matka Boża, aby przypomnieć wszystkim ludziom ewangeliczne orędzie Jezusa Chrystusa. Maryja podczas objawień wzywała do nawrócenia, pokuty, żarliwej modlitwy różańcowej i trzeźwości.

Odpowiadając na wezwanie Matki Bożej w roku jubileuszu objawień w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie organizowane są czuwania modlitewne dla organizacji kościelnych i społecznych.

dr inż. Antoni Zięba

prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

źródło: pro-life.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao