Wolność & dyscyplina – IX Międzynarodowe Forum Tato.Net

W sobotę 30 września w Hotelu ARCHE w Łochowie k. Warszawy odbędzie się IX Międzynarodowe Forum Tato.Net. Hasło wydarzenia brzmi: „Wolność & Dyscyplina”.

To spotkanie ojców i ekspertów z różnych krajów, w tym roku na temat wolności i dyscypliny w wychowaniu i osobistym rozwoju każdego taty. Ciekawi ludzie, znane osoby, duża porcja wiedzy i dobrych praktyk, fantastyczna atmosfera i narzędzia, które pomagają częściej odnosić ojcowskie zwycięstwa. – piszą organizatorzy w zaproszeniu na wydarzenie.

W programie Forum znalazły się konferencje, spotkania i warsztaty w małych grupach tematycznych. Uczestnicy będą mieli także okazję do nieformalnych rozmów z gośćmi specjalnymi.

Wśród prelegentów znm.in.: znany rekolekcjonista i autor wielu książek o. Józef Augustyn SJ, jeden z czołowych amerykańskich minimalistów - pastor Joshua Becker, polarnik i podróżnik Marek Kamiński oraz prawosławny duchowny, moderator ruchu odnowy wśród rumuńskich prawosławnych - o. Vasile Mihoc.

W przeddzień Forum, w piątek 29 września o godz 19:30, będzie miała miejsce uroczysta kolacja połączona z wręczeniem statuetek MAX dla osób, instytucji i firm wspierających ojcostwo i pomagających odkrywać je innym. Wyróżnienia przyznawane są przez Kapitułę Rady Programowej Tato.Net za inspirowanie oraz wkład w tworzenie kultury odpowiedzialnego ojcostwa. 

Galę poprowadzi Przemysław Babiarz, dziennikarz i komentator sportowy.


Szczegółowe informacje nt. Forum znajdują się na stronie: forum.tato.net

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Program Inicjatywa Tato.Net został uruchomiony w 2004 roku ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Tato.Net to dziś wiodąca w Europie inicjatywa inspirująca mężczyzn, do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Misją Tato.Net jest pomagać w kształtowaniu postawy świadomego i odpowiedzialnego ojcostwa wśród współczesnych mężczyzn.

Tato.Net jest powołane również by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi również sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa. 

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao