Betlejem w Polsce - największa charytatywna trasa koncertowa!

14 grudnia w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa, w której wezmą udział artyści: Bovska, Dawid Kwiatkowski, Jan Smoczyński, Mate.O, Adam Krylik.

14 grudnia (piątek), o godz. 13.00 w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona największej w kraju trasie koncertowej  Betlejem w Polsce. Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata, która rusza w grudniu 2018!

W konferencji udział wezmą artyści: Bovska, Dawid Kwiatkowski, Jan Smoczyński, Mate.O, Adam Krylik.

Odbędzie się premiera teledysku, który zapowiada koncerty, z udziałem m. in. Kamila Bednarka, Bovskiej, Dawida Kwiatkowskiego, Mietka Szcześniaka, Grażyny Łobaszewskiej, Kasi Moś, Yazeeda Sakhnini, Yarona Cherniaka, Atom String Quartet, Kapeli Maliszów.

Będzie miała miejsce także prezentacja albumu płytowego Jak w Betlejem. Live. Tytuł albumu „Jak w Betlejem”, to zarazem tytuł najczęściej granego w zeszłym roku polskiego utworu bożonarodzeniowego. Na płycie występują m. in.: Natalia Kukulska, Kasia Moś, Daria Zawiałow, Mietek Szcześniaka, Dana Vynnytska, Igor Herbut. Wokalistom towarzyszy słynna orkiestra kameralna AUKSO pod batutą Marka Mosia oraz międzynarodowy zespół muzyczny pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego. 

Zostanie również zaprezentowana akcja społeczna I Ty możesz zostać Ambasadorem Miłosierdzia! Po części oficjalnej będzie można porozmawiać już indywidualnie z artystami przy dobrej kawie i ciastku. Poprzednie edycje trasy koncertowe Betlejem obejrzało 126 000 widzów! Premierowa edycja Betlejem w Polsce 2018/2019 zostanie zaprezentowana w 13 polskich miastach. Na scenie wystąpi ponad 30 artystów siedmiu różnych narodowości. Zagrają oni i zaśpiewają utwory Bożonarodzeniowe z Polski, Armenii, krajów arabskich, kompozycje serbskie, norweskie, niemieckie, angielskie, irlandzkie, baskijskie, cejlońskie, ukraiński, hebrajskie, a nawet etiopskie czy te stworzone przez kanadyjskich Indian. Zabrzmią one w pięknych tłumaczeniach na język polski, współczesnych aranżacjach oraz niepowtarzalnych interpretacjach.   

Dochód z Betlejem w Polsce 2018/2019 oraz sprzedaży płyty Jak w Betlejem jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. GRAMY i POMAGAMY!

źródło: Kinga Polak-Gieroń, APG STUDIO

« 1 »

reklama

reklama

reklama