Kościelny Inspektor Ochrony Danych organizuje szkolenie podmiotów kościelnych

Kościelny Inspektor Ochrony Danych serdecznie zaprasza na spotkanie szkoleniowo–warsztatowe dla Inspektorów Ochrony Danych oraz innych osób zainteresowanych dotyczące ochrony danych osobowych w Kościele katolickim.

Odbędzie się ono w dniach 25–27 października 2018 r. w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym "Księżówka" w Zakopanem.

Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy na temat ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem nowych przepisów prawa kanonicznego i prawa świeckiego, czyli Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz RODO. Spotkanie obejmować będzie wykłady i zajęcia prowadzone w formie warsztatów. Prelegentami będą praktycy (prawnicy i kanoniści) zajmujący się ochroną danych w Kościele oraz podmiotach powstałych na podstawie prawa świeckiego.

Dla diecezjalnych inspektorów ochrony danych oraz administratorów spotkanie to będzie doskonałą okazją do wymiany pierwszych doświadczeń oraz da możliwość skonsultowania stosowanych rozwiązań problemów związanych z ochroną danych w podmiotach kościelnych.

Gościem szczególnym spotkania będzie Zastępca Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Pan Mirosław Sanek.

Zapisów można dokonywać w Centrum Formacyjno-Szkoleniowym "Księżówka" w Zakopanem - drogą mailową pod adresem: recepcja@ksiezowka.zakopane.pl.

« 1 »
Załączone: |

reklama

reklama

reklama