Świąteczne spotkanie Mężczyzn Św. Józefa we Wrocławiu

Jak co miesiąc zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy oraz wielbienia Jezusa Chrystusa. Tym razem będzie to spotkanie wyjątkowe...

Spotkanie odbędzie się w piątek 28 grudnia w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Rozpocznie się jak zwykle adoracją od 18:30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Święta.

Po Eucharystii mężczyźni będą świętować narodzenie Zbawiciela. Nie jest planowana konferencja, bo co można powiedzieć wobec cudu narodzin największego mężczyzny w dziejach świata – Jezusa Chrystusa. Bóg rodzi się jako dziecko, jak każde niemowlę na świecie... Tak samo płacze, gdy jest głodne i krzyczy ze zmęczenia, ma kolki i trzeba je karmić - a potem nagle jest nastolatkiem i dorosłym mężczyzną... Tak bliski, a jednocześnie tak daleki, nieodgadniony – Wszechmocny Bóg Wcielony.  

To jednak też czas podsumowań, refleksji i zadumy... albowiem „jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono," (Koh 3,2) Będzie można podzielić się swoimi świadectwem... tym co w relacji z Bogiem najmocniej dotyka, co może zaważyło na życiu, zmieniło świat dookoła. To też chwila kiedy można Jezusowi podziękować za to, co się udało w tym roku i za wszystkie trudności, porażki, słabości, niepowodzenia.

Mężczyźni Świętego Józefa serdecznie zapraszają panów, ale gdyby ktoś nie mógł przyjść, to niech pomyśli o nich w tym dniu i pomodli się za wszystkich będących na spotkaniu. Uczestnicy spotkania będą modlić się za mężczyzn, którzy przychodzą na spotkania, przychodzili i będą przychodzić, nawet jeśli nawet o tym teraz nie myślą.

Program:

18:30 Spowiedź i adoracja

19:15 Msza Święta, męskie wielbienie oraz świadectwa

20:30 Świętowanie przy kawie / herbacie / różnych smakołykach (co kto z domu przyniesie) 

22:00 Zakończenie

„Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się!" (Flp 4,4)


Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu

mezczyzniwewroclawiu.pl

Facebook/mezczyzni.we.wroclawiu

« 1 »

reklama

reklama

reklama