II Rekolekcje dla Rodziców w żałobie po stracie dziecka

II Rekolekcje dla Rodziców w żałobie po stracie dziecka "Tobie, Panie, zaufałem…" odbędą się w dniach 30 kwietnia-3 maja 2019 roku.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Sandomierskiej, Duszpasterstwo Rodziców po Stracie Dziecka  przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, Ośrodek Formacji Liturgicznej w Zawichoście zapraszają na II Rekolekcje dla Rodziców w żałobie po stracie dziecka "Tobie, Panie, zaufałem…".

30 kwietnia (wtorek) – 3 maja (piątek) 2019 r., Ośrodek Formacji Liturgicznej w Zawichoście k. Sandomierza (diecezja sandomierska)

Rekolekcje adresowane do rodziców przeżywających żałobę po śmierci dziecka narodzonego i nienarodzonego.


Program:
- konferencje duchowe
- kierownictwo duchowe
- warsztaty psychologiczne
- modlitwa o umocnienie w żałobie
- możliwość przyjęcia szkaplerza św. Dominika Savio

Podczas rekolekcji będzie sprawowana Msza Święta z zawierzeniem zmarłego dziecka Bożemu Miłosierdziu pod przewodnictwem ks. bp. dr. Krzysztofa Nitkiewicza – ordynariusza diecezji sandomierskiej. Msza święta adresowana jest szczególnie do rodziców dzieci nienarodzonych, które nie miały własnego pogrzebu.

Prowadzący:
- rekolekcjonista: ks. dr Janusz Kościelniak – opiekun Duszpasterstwa Rodziców po Stracie Dziecka przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach
- wprowadzenie do modlitwy lectio divina: s. dr Anna Hyszko CHR – dyrektor Ośrodka Formacji Liturgicznej w Zawichoście
psycholog – mgr Alicja Furmanik

Zakwaterowanie:
Ośrodek Formacji Liturgicznej św. Jana Chrzciciela, ul. 11 listopada 5, 27-630 Zawichost k. Sandomierza
koszt udziału – 240 zł od osoby (nocleg z pełnym wyżywieniem); liczba miejsc ograniczona.

Osoby podróżujące autokarem zostaną odebrane przez organizatorów rekolekcji z dworca autobusowego w Sandomierzu i dowiezione do Ośrodka Formacji Liturgicznej w Zawichoście

Zapisy do 20 kwietnia 2019 r. Piotr Guzdek pod nr tel. 667-837-106.

Rekolekcje stanowią przygotowanie do II Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, która odbędzie się w sobotę, 1 czerwca 2019 r., w Dzień Dziecka.

źródło: pro-life.pl

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao