Aplikacja Raiffeisen Digital Bank, marki Raiffeisen Centrobank AG, jest już dostępna na iOS-a i Androida

W App Store oraz Google Play dostępna jest już aplikacja Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG), za pomocą której klienci indywidualni mogą skorzystać z wygodnej i przejrzystej formy finansowania. Wnioskować można o pożyczkę do 100 tysięcy złotych i rozłożenie jej na 60 rat z RRSO 7,44% - bez prowizji, całkowicie online.

„Przygotowaliśmy ofertę wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom polskich konsumentów, którzy są niezwykle świadomi i jednocześnie wymagający wobec rozwiązań cyfrowych w bankowości – mówi Kamil Niewiatowski, Country Manager na Polskę. – Za pomocą nowoczesnej aplikacji nasi klienci mogą wnioskować o pożyczkę do 100 tysięcy złotych. Cały proces kredytowy jest szybki, a w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji do podpisania umowy dochodzi elektronicznie, za pośrednictwem aplikacji. Na żadnym z etapów klienci nie muszą odwiedzać oddziału banku, wypełniać papierowych formularzy czy przyjmować dokumentów przesyłką kurierską” – dodaje.

 

Udostępnienie aplikacji szerokiemu gronu użytkowników systemów iOS i Android poprzedziła intensywna faza Friends & Family. Produkt, z którym Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) wchodzi na polski rynek cechuje się najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dane klienta w aplikacji mobilnej zabezpieczane są hasłem dostępu oraz biometrią. Natomiast wideoweryfikacja pozwala potwierdzać tożsamość bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy polski dowód osobisty i krótka wideorozmowa z konsultantem.

 

„Polska jest pierwszym krajem, którego mieszkańcy będą mogli skorzystać z naszej usługi. Działające tutaj instytucje finansowe oferują konsumentom wiele innowacyjnych rozwiązań, ale na polu digital lending jest cały czas wiele do zrobienia – podkreśla Jakub Malach, Head of Lending. – Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować narzędzie na miarę naszych czasów. Łączy ono w sobie najnowocześniejszą technologię z prostotą użytkowania i bezpieczeństwem. Można wnioskować o rozłożenie pożyczki na maksymalnie 60 rat. RRSO wynosi 7,44% i nie pobieramy żadnej dodatkowej prowizji”.

 

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych uzyskujących wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę i innych umów cywilnoprawnych. Wypłata pożyczki nie wymaga zakładania nowego konta. Do weryfikowania dochodów wykorzystywana jest technologia oparta o dyrektywę PSDII, która pozwala na ich potwierdzenie w krótkim czasie.

 

Pożyczka gotówkowa jest pierwszą i na razie jedyną ofertą Raiffeisen Digital Bank (marki Raiffeisen Centrobank AG) w Polsce. W miarę rozwoju marki planowane jest wprowadzanie kolejnych usług.

 

Więcej informacji na www.raiffeisendigital.com i w mediach społecznościowe marki.

 

***

 

Raiffeisen Centrobank AG jest spółką zależną od Raiffeisen Bank International (RBI) z siedzibą w Wiedniu. RBI działa w Austrii, gdzie jest wiodącym bankiem korporacyjnym i inwestycyjnym, oraz w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), która jest jego rynkiem macierzystym. Grupa RBI działa na aż 13 rynkach z tego regionu. Obejmuje także szereg dostawców usług finansowych specjalizujących się w leasingu, zarządzaniu aktywami czy fuzjami i przejęciami. Około 45 tysięcy pracowników obsługuje blisko 18 mln klientów za pośrednictwem prawie 2 tys. placówek biznesowych, z czego zdecydowana ich większość znajduje się w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Akcje RBI są notowane na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Austriackie banki regionalne Raiffeisen posiadają około 59 procent akcji, reszta znajduje się w wolnym obrocie.

 

KONTAKT:

 

MEDIA OFFICE:

Jan Mielczarek

e-mail: media@raiffeisendigital.com

tel. + 48 511 358 946

 

Źródło informacji: Raiffeisen Centrobank AG

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama