W tym świecie potrzeba aniołów. Piękna piosenka z filmu „Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa”

Cudowna piosenka z filmu, na który warto się wybrać całą rodziną: „Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa”. Premiera filmu już w najbliższy piątek 19 maja!

Asyż. W na pół szklanym grobowcu w kościele Matki Bożej Większej znajduje się ciało świętego. Innego niż wszyscy. Ubrany w dżinsy, sportową bluzę i buty Nike'a wygląda, jakby przed chwilą zasnął. Po ludzku, nie powinien tu być. Piętnastolatkowie nie powinni umierać... Jest jednak w tej historii coś, co przerasta ludzkie pojęcie, jest cudem, życiem, nadzieją... 

19 maja do polskich kin trafi film „Niebo nie może czekać”. Opowiada on historię bł. Carla Acutisa, nastolatka zmarłego w 2006 roku na białaczkę i wyniesionego na ołtarze w 2020 roku. To poruszające, pełne dobrych emocji i umocnienia wiary kino.

Jest przy tym – co szczególnie wartościowe – kinem międzypokoleniowym. Na jednym seansie wzruszeni dziadkowie, rodzice i ich dorastające wnuki czy dzieci? Zdecydowanie to ten film!

Carlo sam nauczył się grać na saksofonie, czerpał radość z muzyki! Posłuchajcie piosenki z filmu „Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa”. 

„Otwórz drzwi swego serca, z którego dzięki tej piosence wychodzi uśmiech...”

źródło: Filmy, które zmieniają życie - fb.com; Rafael film


Drogi czytelniku, jeśli chciałbyś wygrać książkę o historii Carla Acutisa, weź udział w konkursie - napisz dlaczego ta książka ma trafić właśnie do Ciebie. Maila z odpowiedzią oraz adresem pocztowym wyślij na adres konkurs@opoka.org.pl. W tytule maila wpisz „Czytamy z Opoką”. 

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu „Czytamy z Opoką”.

Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest jest Portal Opoka.org.pl udostępniany przez Fundację Opoka z siedzibą przy skwerze kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 w Warszawie, (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane mogą być udostępniane pracownikom fundacji Opoka oraz operatorom pocztowym w celu realizacji dostawy przesyłki. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: iod@opoka.org.pl.

« 1 »

reklama

reklama

reklama