Niezwykłe ikony Joanny Kotas

Joanna Kotas twierdzi, że przygoda z ikonami kształtuje jej wiarę, daje ogromną satysfakcję i zawodowe spełnienie...

Joanna Kotas jest żoną i mamą trójki dzieci. Obowiązki rodzinne nie przeszkadzają jej jednak w realizowaniu marzeń i pracy przy pisaniu ikon. Napisana przez nią ikona "Niosąca w Chuście" wyjątkowo dotknęła jej serca - serca matki. - Moje serce mi podpowiada, że gdy będę w takiej bliskości, takim przywiązaniu do Chrystusa, to rzeczy, które wydawały mi się ciężkie, staną się lekkie... - dzieli się młoda mama.

Świat ikon jest światem niezwykłym. Joanna Kotas twierdzi, że z każdym dniem rozumie ikony coraz lepiej. Piękno ikon zmienia nie tylko ją, ale i tych, do których te ikony trafiają.

Np. jest taka jedna niesamowita Pani, która przy zamawianiu każdej ikony, pisze do Joanny list:

- Spotkałam ją kilka lat temu, gdy poprosiła mnie o napisanie pewnej ikony. Wracała z tą prośbą jeszcze wiele razy i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że przy zamawianiu każdej ikony, pisze do mnie listy. Piękne, ręcznie pisane, często ozdabiane... Ta Pani zawsze wprowadza mnie w historię swego zachwytu nad danym wizerunkiem. Opisuje mi, gdzie go pierwszy raz zobaczyła i dlaczego skradł jej serce. Jest to tak szczere, tak wzruszające, że w tych chwilach myślę sobie, że mam najlepszą pracę na świecie. Malować dla takich osób to prawdziwy zaszczyt! To jak dzielić z nimi tajemnicę... - twierdzi Joanna.

Niezwykłe ikony Joanny Kotas można zobaczyć na jej stronie internetowej: ikonyobrazy.pl oraz na fanpage'u Joanna Kotas Art

« 1 »

reklama

reklama

reklama