Zostałaś królową na trudne czasy

Opowieść o pięknie, które porusza serca tyranów. I kobiecej sile, która musi pokonać zamieszkujące w nich demony. Tym jest nowość „Estera – Królewskie piękno”.

Niedawno na sklepowych półkach ukazała się nowa powieść osadzona w czasach biblijnych. Opowiada ona o wypadkach znanych z kart Księgi Estery. Jej autorka - Angela Hunt ukazuje nam realny obraz życia tamtych dni, i co więcej realny obraz wiary. Widzimy jak bohaterowie, ludzie z krwi i kości, szukają, wątpią i odnajdują wiarę w Boga.

Oto, jak „Esterę” charakteryzuje Wydawnictwo Między Słowami:

Życie Estery zmienia się kiedy zostaje porwana przez królewskich żołnierzy. Trafia na dwór potężnego i bogatego władcy Persji, który nie znosi słowa sprzeciwu. Dziewczyna, która miała pełnić rolę jednej z setek kobiet króla, porusza twarde serce tyrana.

To piękno Estery jaśnieje najmocniej.

To ona zdobywa koronę królewską i serce władcy świata.

Korona jednak okazuje się śmiertelną pułapką, Estera zostaje uwięziona w złotej klatce, a królewski dekret o wymordowaniu Żydów ściąga na nią niebezpieczeństwo. Dziewczyna musi odnaleźć w sobie siłę, zaryzykować własnym życiem, aby ocalić swój lud.   

Czy niewinna dziewczyna ośmieli się przeciwstawić najpotężniejszemu władcy? Czy zaryzykuje wszystko, aby stanąć w obronie tego co słuszne?

„Estera - Królewskie piękno” to pierwsza książka w serii „Niebezpieczne piękności”. Wydawnictwo Między Słowami ma w planach również dwie kolejne powieści: „Batszeba. Tajemnicze piękno” i „Dalila. Zdradzieckie piękno”.

Słowo o autorce

Angela Hunt to bestsellerowa pisarka w USA. Na swoim koncie ma ponad 180 wydanych książek i 5 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Laureatka licznych nagród, m.in. Christy Award®, Angel Awards oraz Złotego i Srebrnego medalionu magazynu „Foreword”. Jej powieść „The Note” została zekranizowana jako świąteczny hit Hallmarku. Ma doktorat ze studiów biblijnych. Dzięki ogromnej wiedzy, pasji i talentowi mistrzowsko ożywia historie biblijnych kobiet i pozwala nam zrozumieć, co kryło się w ich sercach. Jej książki przenoszą w tajemniczy świat zapierającego dech w piersiach bogactwa i starożytnej egzotyki.

Książka „Estera - Królewskie piękno” dostępna w sklepie internetowym.


Opublikowany materiał ma charakter sponsorowany.

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao