Dzieci o. Johna Bashobory. Cud rekolekcji

Jakie owoce przyniosły rekolekcje z o. Bashoborą dla bezpłodnych małżeństw? S. Tomasza Potrzebowska wyjaśniała, jak "wymodlić" dzieci.

- Zaczęło się od małżeństw, które miały problemy z płodnością. Dużo takich małżeństw podczas rekolekcji na halach podchodziło do ojca Bashobory z prośbą o modlitwę. Przyszedł pomysł, by zrobić takie rekolekcje tylko dla takich par. Kilka lat temu odbyły się rekolekcje w Licheniu tylko dla takich par. Przyjechało wtedy 300 osób i urodziło się potem 50 - 60 dzieci - mówiła siostra Tomasza.

- Najbardziej konkretnym świadectwem jest to, że ktoś jest w ciąży, albo, że urodził się bobasek. Zrobiliśmy zestaw świadectw, które przyszły - dodawała.

Ile poczętych po nich dzieci to efekt odblokowania się małżonków, a ile to cuda, których nie da się wytłumaczyć medycznie?

- Cudem jest wejście Boga w prawa natury, które stworzył i dotknięcie tego po Swojemu - podkreśliła siostra Tomasza.

***

Rekolekcje dla małżeństw, które poprowadzi o. John Bashobora, odbędą się we Wrocławiu w terminie 14-17 czerwca 2018 roku.

Informacje i zapisy na stronie www.rdm.jezusnastadionie.pl 

Rekolekcje organizowane są za zgodą księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, Ordynariusza Archidiecezji Wrocławskiej, we współpracy z Odnową w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej.

Spotkania rekolekcyjne odbywać się będą w Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław


Źródło: Karolina Zaremba, Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama