Maturzysto, daj się zaadoptować! Trwa Duchowa Adopcja Maturzysty

Matura już za kilka dni. Na ten czas po raz dziesiąty zakon pijarów zaprasza do modlitewnej akcji Duchowa Adopcja Maturzysty.

Duchowa Adopcja Maturzysty to propozycja modlitwy za maturzystów zainicjowana w 2013 roku przez ojców pijarów. Biorą w niej udział osoby przystępujące do egzaminów maturalnych i ci wszyscy, którzy pragną towarzyszyć im w tym szczególnym czasie swoją modlitwą. Modlitewne wsparcie w czasie egzaminów jest dla nas ważne – czytamy na stronie maturzyści.pijarzy.pl.

Świadectwa maturzystów, którzy wzięli udział w poprzednich latach w akcji modlitewnej, potwierdzają, jak ważne jest duchowe wsparcie podczas egzaminów.

„Szczęść Boże. Piszę, bo chciałabym z całego serca podziękować za opiekę i modlitwę podczas egzaminów maturalnych. Jestem już po wszystkim. :) teraz tylko czekam na wyniki, ale jestem pozytywnie nastawiona. Bóg zapłać wielkie za modlitwę. To było dla mnie naprawdę ważne” – pisze Karolina, dziękując za wsparcie modlitewne.

Jak dołączyć do akcji?

Wejdź na stronę www. maturzysci.pijarzy.pl, kliknij zakładkę „Zapisz Się!" i wypełnij formularz, automatycznie pobierając modlitwę napisaną specjalnie na tę akcję.

Duchowa Adopcja Maturzysty
Młodzież Pijarska

Źródło: maturzysci.pijarzy.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama