„Niedziela u Mamy”. Młodzi czytelnicy prasy katolickiej spotkają się na Jasnej Górze

4 czerwca na Jasnej Górze spotkają się młodzi czytelnicy prasy katolickiej. W programie m.in. koncert Małego Chóru Wielkich Serc oraz Magdy Anioł, spotkania z dziennikarzami i wiele atrakcji.

„Zapraszamy wszystkich czytelników prasy katolickiej dla dzieci razem z rodzinami i duszpasterzami na spotkanie „Niedziela u Mamy”, które odbędzie się 4 czerwca br. Wspólnie będziemy świętować u Matki Bożej Częstochowskiej, dziękując za wiernych czytelników” – zapraszają organizatorzy.

Na spotkaniu będzie można zapoznać się z ofertą: „Małego Gościa Niedzielnego”, „Rycerzyka Niepokalanej”, „Małego Przewodnika Katolickiego”, „Anioła Stróża”, „Stasia” oraz „Promyczka Dobra”, kupić najnowsze numery i wziąć udział w konkursach.

„Na uczestników czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród. Obecni redaktorzy chętnie odpowiedzą na pytania dzieci, wyjaśnią, jak wygląda ich praca oraz tworzenie gazety” - zachęcają.

Zaczynamy Mszą św. o godz. 10 na błoniach (w razie niepogody w Bazylice). Kazanie wygłosi ks. Tomasz Jaklewicz, który później na stoisku „Małego Gościa Niedzielnego” będzie podpisywał swoją najnowszą książkę „Jak to jest?”. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: m. in. dmuchańce, darmowe lody, animacje ze sceny, konkursy z fantastycznymi nagrodami, wata cukrowa oraz wiele innych. Nie zabraknie wydawnictw książkowych z bogatą ofertą książek dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie zwieńczy koncert Małego Chóru Wielkich Serc oraz Magdy Anioł. Jego początek o godz. 14. Z kolei o godz. 16 konferencję wygłosi znany TikToker ks. Sebastian Picur. Więcej szczegółów na malygosc.pl.

 

« 1 »

reklama

reklama

reklama