African Music School w Republice Środkowej Afryki rozbudowuje się!

Na budowie pracują dzielnie wszyscy: młodzież, nauczyciele, br. Benedykt. To właśnie br. Benedykt Pączka OFMCap relacjonuje na bieżąco na swoim facebookowym profilu postępy z budowy szkoły muzycznej. Szkoły, która niesie lepszą przyszłość afrykańskim dzieciom i młodzieży.

Zdolne dzieci rozwijają swój talent, ucząc się w African Music School w Republice Środkowej Afryki. Aktualnie powstaje duży budynek, który będzie siedzibą szkoły muzycznej. To realizacja muzycznego marzenia wielu Afrykańczyków. Ekipa budująca daje z siebie wszystko, więc już widać piękne efekty.

African Music School w Republice Środkowej Afryki rozbudowuje się!   Archiwum prywatne br. Benedykta Pączki OFMCap

Na budowie pracują dzielnie wszyscy: młodzież, nauczyciele, br. Benedykt. To właśnie br. Benedykt Pączka OFMCap relacjonuje na bieżąco na swoim facebookowym profilu postępy z budowy szkoły muzycznej. Szkoły, która niesie lepszą przyszłość afrykańskim dzieciom i młodzieży. Najzdolniejsze dzieci mają szanse na stypendia w Europie i w USA. Już niebawem pierwsi wyróżnieni uczniowie wyruszą do Polski, USA i Francji.

Tak naprawdę szkołę stawiają razem z budującymi wszyscy Ci, którzy wspierają ten projekt finansowo. Jest wielu wspaniałych darczyńców, którzy chcą przyczynić się do pomnażania talentów przez afrykańskie dzieci. „Zobaczcie, jak dziś wygląda nasza szkoła muzyczna. Dziękujemy Wam, że stawiacie ją z nami. Mamy nadzieję, że nadal wspólnie postaramy się o ukończenie kolejnych etapów budowy” – czytamy na profilu African Music School.

Aktualnie można dołączyć do akcji #PstrykDlaAMS. Można dorzucić swoją cegiełkę do zakupu systemu solarnego, który sprawi, że dzieci i młodzież będą mogli uczyć się grać na instrumentach bez przerw w dostawie prądu. System będzie składał się z 54 płyt solarnych oraz 6 kondensatorów. 

Ktoś może poczuć też pragnienie adopcji na odległość i objąć jedno dziecko swoją finansową opieką, aby pomóc mu spełniać marzenia. Ponadto, osoby, które mają instrumenty, a ich już nie używają, a te instrumenty znajdują się w dobrym stanie, mogą je oddać, kontaktując się z przedstawicielami African Music School.  

African Music School w Republice Środkowej Afryki rozbudowuje się!   Archiwum prywatne br. Benedykta Pączki OFMCap
« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao