Rekolekcje dla Sióstr Zakonnych i Osób Życia Konsekrowanego

Wstań, idź do Niniwy - to temat przewodni rekolekcji dla sióstr zakonnych i osób konsekrowanych w formie Lectio Divina, które odbędą się w lutym br. w pokamedulskim klasztorze w Wigrach.

Podejmując jako temat przewodni słowa Wstań, idź do Niniwy, rekolekcje bazują w tym roku na Księdze Jonasza. Podkreślając konieczność zawierzenia swego życia Niepokalanej Matce Chrystusa i umacniając się mądrością świętych, rekolekcje stanowią duchową wędrówkę po ścieżce powołania zakonnego przez pryzmat doświadczeń proroka Jonasza. Rekolekcyjny czas łaski na wzgórzu wigierskim będzie pomocą w codziennym rozeznawaniu woli Bożej i w pogłębianiu swojej konsekrowanej oraz maryjnej miłości do Chrystusa i Kościoła.

Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

Rozpoczęcie: 2018-02-16 16:30

Zakończenie: 2018-02-23 14:00

Miejsce: 16-402 Wigry Klasztor Pokamedulski w Wigrach, Wigry 11, 16-402 Suwałki

Więcej Informacji: Fundacja WIGRY PRO

E-mail: recepcja@wigry.pro

www.wigry.org

telefon: recepcja 87 566 24 99

Źródło: ks. Adam Łosiewski, Fundacja WIGRY PRO

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao