reklama

Boże dary. Spotkanie Mężczyzn Świętego Józefa

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają na kolejne spotkanie w Krakowie. Tym razem gościem będzie ks. Jan Reczek, który podejmie temat o Bożych darach.

Starajcie się posiąść miłość, troszczcie się o dary duchowe… (1Kor 14,1)

18 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. Gościem spotkania będzie ks. Jan Reczek. Podejmie ważny temat: "Boże Dary".

Ks. Jan Reczek to ceniony rekolekcjonista i kaznodzieja. W swoich licznych inicjatywach duszpasterskich towarzyszy ludziom poszukującym pokoju, uzdrowienia, rozeznania. Jest autorem licznych publikacji oraz członkiem rady programowej miesięcznika "Egzorcysta". Ksiądz Jan posługuje modlitwą wstawienniczą.

Mężczyźni Świętego Józefa zapraszają najpierw na Eucharystię o godzinie 18:30 w kościele (parafia św. Józefa), a po Mszy spotkanie odbędzie się w Kamieniołomie (Kraków – Podgórze, ul Zamoyskiego 2).

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie hojnie obdarza nas Swoimi darami. Jednak by z nich skorzystać potrzebujemy je odkryć i rozpakować (rozpoznać i nauczyć się nimi posługiwać). To ważna umiejętność, w którą wprowadzi wszystkich uczestników specjalny gość - ks. Jan Reczek. Zapraszamy!

***

Harmonogram spotkania:

18:30 – 19:10
Eucharystia
19:10 – 20:00
Wstęp + Modlitwa
20:00 – 21:00
Konferencja
21:00 – 21:30
Spotkanie w małych grupach

Spotkanie można będzie śledzić 18 grudnia także na łączach internetowych przez stronę mezczyzni.net.


źródło: Andrzej Lewek, Mężczyźni Świętego Józefa

Wydarzenie na Facebooku >>

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao