Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


Jan Cendrzak

Nowenny i modlitwy do Matki Bożej

ISBN: 978-83-60703-50-2

wyd.: Wydawnictwo SALWATOR 2007

Wybrane fragmenty
Wstęp
Modlitwa do Matki Bożej
Oddanie się Najświętszej Maryi Pannie
Modlitwa św. Bernarda
O pomoc w sprawach materialnych
W intencji rodziny
Modlitwa matki oczekującej potomstwa
Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego
O pomoc w sprawach materialnych

Matko Boska Nieustającej Pomocy! Przekonani o Twej gotowości przyjścia nam z pomocą nie tylko w duchowych, lecz i w doczesnych potrzebach naszego życia, zwracamy się do Ciebie, nasza Droga Matko, z pokornym i uniżonym sercem.

Ożywieni dziecięcym zaufaniem względem Twej dobroci i potęgi, ośmielamy się prosić o wsparcie w naszych kłopotach materialnych, z którymi na skutek niepomyślnego zbiegu okoliczności, nie możemy sobie poradzić. Nie pożądamy bogactw, lecz błagamy jedynie o pomoc w rozwiązaniu podstawowych problemów naszego życia zgodnie z Twoją wolą.

Wierzymy, potężna Matko Boga, że jesteś Królową nieba i ziemi oraz narzędziem nieskończonej dobroci Twego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, że mocą tej wspaniałej godności wszelkie stworzenie podlega Twej Matczynej władzy. Wierzymy, że Jesteś nie tylko bogata i hojna, lecz także niezrównanie dobra i życzliwa dla wszystkich kochających Cię czcicieli. Racz wesprzeć nas, Maryjo, w naszych doczesnych potrzebach, które obecnie nas gnębią, a będziemy wdzięcznym sercem głosić chwałę Twoją. Amen.

opr. aw/aw 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa Matka Boża rozważanie pieniądze wstawiennictwo modlitwa za przyczyną O pomoc w sprawach materialnych kłopoty
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W