Opoka - Portal katolicki
opoka.newsopoka.photo
Pekao


Jan Cendrzak

Nowenny i modlitwy do Matki Bożej

ISBN: 978-83-60703-50-2

wyd.: Wydawnictwo SALWATOR 2007

Wybrane fragmenty
Wstęp
Modlitwa do Matki Bożej
Oddanie się Najświętszej Maryi Pannie
Modlitwa św. Bernarda
O pomoc w sprawach materialnych
W intencji rodziny
Modlitwa matki oczekującej potomstwa
Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego
W intencji rodziny

O Matko Nieustającej Pomocy, pociągnięci Twoją dobrocią i przynaglani ciężkim położeniem rodzin, zwracamy się do Ciebie, o dobra Matko, gdyż ufamy, że znajdziemy w Tobie Obrończynię dla zagrożonych rodzin.

Oddając dziś samych siebie i naszą rodzinę Tobie, Matko, prosimy, rozgrzewaj serca nasze żywą miłością ku sobie i Bogu. Bądź Gwiazdą przewodnią dla umysłów naszych, rozpogadzaj dni smutne, dodawaj siły do pracy na chleb i kształtowanie w sobie pełnego obrazu człowieka, spraw, by dzieci otaczały uczynną miłością rodziców i wychowawców, zachowaj od złego niedoświadczoną młodzież i otwieraj jej umysł na dobro, prawdę i piękno, a rodziców i małżonków skłaniaj do ofiarnej i przykładnej miłości oraz służby dla dobra całej rodziny.

O Matko Nieustającej Pomocy, ufamy Tobie i prosimy, zamknij całą naszą rodzinę w swym matczynym sercu i proś Boga za nami, teraz i zawsze. Amen.

opr. aw/aw 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa Matka Boża rozważanie wstawiennictwo modlitwa za przyczyną W intencji rodziny
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W