Wkrótce w Bratnim Zewie premiera książki o. Andrzeja Zająca

Jak zobaczyć światło w ciemności? Jak przekraczać własne ograniczenia? Co robić, żeby zstąpił Duch Święty? Książka "Lubię, jak na mnie patrzysz" – bez sztampy i patosu – mówi o życiu, o wierze, o pragnieniach, o obecności Boga, o modlitwie.

Prosta, bezpośrednia i świeża – rozbudza pragnienie życia z Bogiem na co dzień. Biblijne postaci, przykład św. Franciszka i wydarzenia z życia autora są jej żywymi ilustracjami. Idź śmiało tropem autora, a Twoja lektura zmieni się w modlitwę.

4 października 2019 – w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – w Bratnim Zewie premiera książki o. Andrzeja Zająca „Lubię, jak na mnie patrzysz”.

Jesteś katolikiem. Co niedzielę chodzisz do kościoła. Modlisz się codziennie – rano i wieczorem. Zapytany, umiesz opowiedzieć kim jest Bóg, wiesz, że działa w Twoim życiu i Jemu wszystko zawdzięczasz. Starasz się dobrze żyć i nie czynić drugiemu, co Tobie niemiłe. I dobrze! Ale czy znasz Boga? Czy potrafisz wejść z Nim w relację? Czy wiesz, że On chciałby być naprawdę Twoim przyjacielem? Być w Twoim życiu, cieszyć się Twoimi sukcesami i przytulać Cię w chwilach porażki? Jeżeli teraz uświadomiłeś sobie, że też tego chcesz, ale nie wiesz jak zacząć, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Autor – franciszkanin, kapłan, spowiednik, kierownik duchowy – nauczy Cię jak zaprzyjaźnić się z Bogiem, jak Mu zaufać, jak dostrzec Jego pełne miłości spojrzenie na Ciebie. Nauczy Cię jak patrzeć na Boga, żeby dostrzegać Go w Nim samym, w drugim człowieku, w całym świecie. Wykorzystując historie biblijne, opowieści o świętych i wydarzenia z własnego życia, pokaże Ci, jak każdą chwilę przemienić w modlitwę, byś zawsze czuł, że Bóg jest blisko Ciebie.

Nie bój się! Zaufaj i wejdź w tę nową relację. Bóg Cię do niej nieustannie wzywa. Zaufaj Mu i daj się poprowadzić. Na pewno nie pożałujesz.

Bratni Zew zaprasza także na spotkanie autorskie z o. Andrzejem Zającem, które odbędzie się 8 października 2019 r. w Księgarni Franciszkańskiej w Krakowie (ul. Franciszkańska 4) o godzinie 18.00. Spotkanie poprowadzi Anna Łoś. Wstęp wolny! Wydarzenie na Facebooku tutaj >>

Andrzej Zając
Lubię, jak na mnie patrzysz
Światło, Piękno, Spotkanie

format 126 x 188 mm
144 str.
oprawa miękka ze skrzydełkami
ISBN 978-83-7485-354-5
cena detaliczna 24,90 zł

Wydawnictwo Bratni Zew

Więcej o książce na stronie Wydawnictwa >>

« 1 »

reklama

reklama

reklama