Św. Józef – ojciec z twórczą odwagą. Ósmy odcinek rekolekcji „Ojcowskie serce”

Bóg ufa człowiekowi i powierza mu różnego rodzaju zadania, do których – wydaje się – człowiek jest nieprzygotowany. Bóg mógłby działać bezpośrednio, ale lubi działać przez wydarzenia i ludzi – mówi bp Artur Ważny. Zapraszamy na ósmy odcinek rekolekcji „Ojcowskie serce” o kryzysach św. Józefa i jego twórczej odwadze!

„Jeśli czasami zdaje się nam, że Bóg nie działa, to On w rzeczywistości ufa nam i liczy, że przez naszą kreatywność i talenty, które nam dał, wyjdziemy z danej sytuacji cało” – mówi bp Ważny.

„Bóg ufa człowiekowi i powierza mu różnego rodzaju zadania, do których – wydaje się – człowiek jest nieprzygotowany. Bóg mógłby działać bezpośrednio, ale lubi działać przez wydarzenia i ludzi. (...) Bóg chce, abyśmy wchodząc w jakiś kryzys, stworzyli nową rzeczywistość, dali światu nową jakość”.

Zapraszamy na 8 odcinek rekolekcji wielkopostnych „Ojcowskie serce”. Rekolekcje dostępne są także z napisami w języku polskim i angielskim. Portal Opoka objął rekolekcje patronatem medialnym. Zachęcamy do uczestnictwa!

Źródło: profeto.pl


« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao