Siostra Julita śpiewa dla Pana Jezusa. Piękny teledysk o szukaniu Miłości [WIDEO]

Tak po omacku w ciemności szukamy wciąż Miłości - śpiewa s. Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Jej teledysk to muzyczna ewangelizacja

Każda nuta wychwala Pana Boga. Wykonanie s. Julity wzrusza i jest prawdziwą, muzyczną ewangelizacją.

Siostra Julita obecnie posługuje w Białymstoku przy ul. Zielnej, pełniąc funkcję dyrektora przedszkola. Śpiewanie to jej pasja.

- Od zawsze chciałam i pragnęłam śpiewać. A od trzech lat to pragnienie niesienia  Dobrej Nowiny poprzez śpiew było nie do zlekceważenia. Wreszcie otrzymałam pozwolenia i błogosławieństwo Zarządu i zaczęłam działać - dzieli się s. Julita Zawadzka.

Autorzy projektu znanego pod nazwą ODPOWIEM (W tobie jest światło, Uwielbiam Twoje Imię) postanowili tym razem wesprzeć  twórczo s. Julitę. Napisali dla niej utwór zatytułowany "Nocą". Piosenka jest krótką opowieścią o wędrówce każdego człowieka i podążaniu drogą  z ciemności do światła. Światła, którym jest sam Jezus Chrystus. - My też przeżywamy taką paschę w życiu, która jest odwzorowaniem Paschy naszego Pana - mówi s. Julita.

Teledysk powstał przy współpracy z Adamem Szafrańcem i Arturem Kaszowskim. Nakręcony w pięknym, drewnianym, zabytkowym kościele w podkrakowskich Racławicach. - Aktorsko w klipie wsparła nas młodzież z parafialnego duszpasterstwa. Piosenkę " Nocą" napisał Adam Szafraniec, muzyka Adam Szafraniec i Artur Kaszowski - dzieli się Siostra.

Po premierze w Internecie piosenka została dodana do "Listy z mocą". Już tydzień później z poczekalni trafiła na I miejsce Radia Dobra Nowina (której audycja jest transmitowana przez 16 stacji radiowych).

Wykonanie: s. Julita Zawadzka, Muzyka:  Adam Szafraniec, Artur Kaszowski
Tekst:  Adam Szafraniec

« 1 »

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

Pekao