Były przestępca opowiada o swoim nawróceniu. Mocne świadectwo

- Ten sen zmienił wszystko w moim życiu - opowiada 44-letni Paweł Cwynar. Sen, który sprawił, że w zakładzie karnym poszedł do kościoła i do spowiedzi.

Obdarzony zaufaniem przez rodziców, z dobrego domu, jako nastolatek trafił na ścieżkę przestępczą. Kradł, pobił milicjanta i niemal nie zabił człowieka. Z czasem dokonywał międzynarodowych przestępstw. Był bezwzględny. Przestępstwa stały się jego zawodem, a w mediach pojawiły się za nim listy gończe. W 2005 roku został zatrzymany przez CBŚ za handel bronią na dużą skalę. Został osadzony w izolatce jako szef grupy. Miał być świadkiem koronnym. Aż w końcu zdarzył się dziwny przypadek, który całkowicie zmienił jego życie.

Teraz Paweł apeluje do swoich byłych znajomych i przyjaciół:

"Ta propozycja od Pana Boga jest również skierowana do każdego z Was. Stawka jest najwyższa z możliwych. Wiem, że lubicie grać wysokimi stawkami".

ŚWIĘTY OGIEŃ to historie nawrócenia, pogmatwane życiorysy, historie działania Bożego światła w życiu. Oglądaj nowy cykl na www.salvetv.pl

„Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął” (Łk. 12.49). Jeśli ktoś chce podzielić się świadectwem swojej wiary, może napisać na adres swiety.ogien.swiadectwa@gmail.com.

źródło: Salve TV - telewizja internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama