Opaski odblaskowe dla zaangażowanych w Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny

Zapraszamy do przyłączenia się do Pomocników Mariańskich w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym. Trzy propozycje zaangażowania.

Pierwsza poprzez modlitwę w intencji osób zmarłych, których dusze cierpią w czyśćcu. Modlitwa ta jest charyzmatem założonego przez św. Stanisława Papczyńskiego Zgromadzenia Księży Marianów.

Druga przez finansowe wsparcie akcji misyjnych, które marianie prowadzą w Argentynie, Brazylii, Czechach, Indiach, Kamerunie, Kazachstanie, Rwandzie, na Białorusi, Ukrainie i Filipinach. Na Darczyńców czekają niespodzianki.

Trzecia propozycja skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoim czasem i mieszkają w Warszawie. Zapraszamy Państwa do wolontariatu misyjnego. Nasi wolontariusze pełnią dyżury telefoniczne na „Linii modlitwy”, gdzie każdy może zgłosić swoją intencję, pomagają w pakowaniu materiałów wysyłanych do darczyńców oraz modlą się za naszych braci posługujących w krajach misyjnych i dzieła tam prowadzone.

Co w zamian?
Do każdej osoby, która wesprze misje mariańskie w zaproponowany przez nas sposób  w październiku 2019, a więc w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym, prześlemy opaskę odblaskową. Wybrałeś swój sposób na wsparcie misji? Daj nam znać mailowo spm@marianie.pl lub telefonicznie pod numer tel. 22 833 74 05, www.spm.org.pl.

Patronat medialny nad akcją sprawują: Radio Nadzieja, Radio Rodzina Kalisz, Radio Fara, Radio Doxa, Radio VIA, Radio eM Kielce, Radio Warszawa, Radio Fiat, Radio Emaus, Katolickie Radio Podlasie, Radio Głos, Radio Anioł Beskidów, Radio i, Tygodnik Katolicki Niedziela, Nasz Dziennik, Magazyn katolicki Tak Rodzinie, Miesięcznik formacyjny Różaniec, Głos Katolicki - Tygodnik Diecezji Łomżyńskiej, Tygodnik Radia eM Kielce, Regionalny portal informacyjny Podlasie24.pl, Portal informacyjny wzasiegu.pl, Portal katolicki Opoka, Telewizja internetowa Diecezji Kaliskiej Dom Józefa, Spes Media Group.

Centrum Pomocników Mariańskich

Do dyspozycji mediów pozostaje:

Katarzyna Matusz-Braniecka, PR SPM, 503 163 276, media.spm@marianie.pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama