Schował się przed policjantami w szafie. Zdradził go... kot

Poszukiwany do odbycia kary 20-latek został zatrzymany przez policję w jednym z lubelskich mieszkań. Przed funkcjonariuszami postanowił się schować w szafie. Jego kryjówkę zdradził kot, który wpatrywał się w szafę, oczekując na swojego pana. Najbliższe pół roku mężczyzna spędzi w więzieniu.

Informację o zatrzymaniu 20-latka poszukiwanego za zniszczenie mienia przekazał w środę oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie nadkom. Kamil Gołębiowski. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może przebywać w jednym z lubelskich mieszkań. Drzwi otworzyła im matka poszukiwanego, która oświadczyła, że od dawna nie widziała syna. Jednak policjanci nie do końca jej uwierzyli i postanowili przeszukać mieszkanie.

„Gdy weszli do pokoju, od razu zauważyli czarnego kota, który siedział na podłodze jak zahipnotyzowany i patrzył na drzwi szafy. Policjanci szybko zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie czworonoga i już po chwili wyciągnęli 20-latka ukrytego za stosem ubrań” – poinformował oficer prasowy.

20-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe pół roku. 

autorka: Gabriela Bogaczyk

gab/ akub/ PAP

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Tu możesz nas wesprzeć

Darowizna

reklama

reklama

Pekao