ME 2024: skład na Holandię z Urbańskim i Romanczukiem. Bez Dwidowicza i Lewandowskiego

Kacper Urbański i Taras Romanczuk są w wyjściowym składzie reprezentacji Polski na mecz Euro 2024 z Holandią w Hamburgu. Brakuje m.in. kontuzjowanych wcześniej Pawła Dawidowicza, Karola Świderskiego i – co było pewne od kilku dni – Roberta Lewandowskiego.

Początek o godz. 15. W ataku szansę od początku meczu otrzyma Adam Buksa. Pod nieobecność Lewandowskiego opaskę kapitana założy Piotr Zieliński, dla którego będzie to 91. występ w reprezentacji.

Mecz z Holandią poprowadzi jako sędzia główny Portugalczyk Artur Soares Dias.

Skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny – Jan Bednarek, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior – Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Piotr Zieliński (kapitan), Kacper Urbański, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski – Adam Buksa. (PAP)

bia/ cegl/

Logo PAPZamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama

reklama