African Music School ma nowego nauczyciela: to 23-letni Henry

Henry de Premare ma 23 lata i pochodzi z Paryża. Przez najbliższe 10 miesięcy będzie uczył w African Music School w Republice Środkowej Afryki.

- Henry ma 23 lata i pochodzi z Paryża, jest pianistą i wokalistą. Jest niezwykle utalentowany i ma wielkie serce, dlatego strasznie się cieszymy, że dołączył do naszej szkoły! Witaj na pokładzie, Henry! - czytamy na fanpage'u African Music School

Szkoła muzyczna w RŚA to szkoła z wartościami. - Proszę Was o bycie z nami. Maryjo, nasza Matko, opiekuj się nami - prosi br. Benedykt Pączka OFMCap, polski misjonarz i dyrektor African Music School.

Henry de Premare od pierwszych chwil w Afryce z wielkim zaangażowaniem podjął się swojej misji. Pierwsze lekcje w African Music School już za nim.

Fotorelacja dzięki uprzejmości br. Benedykta.

***

Przypominamy, że wciąż można kupować nuty, aby mogła powstać wspaniała symfonia. Po co kupować nuty? Po to, aby dać szansę uzdolnionym ludziom na rozwijanie talentu i dalszą radość w kraju, który został doświadczony wojną. Zachęcamy do wspierania tego pięknego projektu: tamtamitu.eu/pl

« 1 »

reklama

reklama

reklama

reklama