Nie trać nadziei! Ksiądz z Polski śpiewa w Londynie o życiu z Jezusem

„Dopóki oddychasz i twoje serce bije, nie poddawaj się, nie rezygnuj, nie trać nadziei… Bez nadziei jesteśmy skazani na rozpacz, a ona jest bronią diabła” – to przekaz, jaki wysyła w świat ks. Maciej Michałek.

„Dopóki oddychasz i twoje serce bije, nie poddawaj się, nie rezygnuj, nie trać nadziei… Bez nadziei jesteśmy skazani na rozpacz, a ona jest bronią diabła. To właśnie nadzieja nie pozwala nam zrezygnować z walki o każdy dzień. O siebie. O naszą przyszłość. O naszą wieczność…” – podkreśla na swoim profilu ks. Maciej Michałek. „Nienawiść, zazdrość, wojna, choroba, grzech i śmierć – bez nadziei, która nie jest z nas, ale za to jest w nas, pokonałyby nas w momencie. Postaw wysoko swoje żagle i pozwól prowadzić się Wichrowi, a nic Cię nie zatrzyma… I tak aż do nieba!” – dodaje.

Ks. Maciej Michałek, przedstawiający się na swoim kanale na Youtube jako Fr. Matt Michalek, pochodzi z Polski. Zanim wyjechał na misję do Londynu, do Wielkiej Brytanii, posługiwał w archidiecezji katowickiej, gdzie się wcześniej formował i przyjął święcenia kapłańskie. W Wielkiej Brytanii rozwija muzyczną... ewangelizację. Utwór „Don’t Lose Hope” pochodzi z płyty Patricii Kelly „One More Year” z 2020 roku. Ksiądz postanowił nagrać swoją wersję tej piosenki. Na teledysku widzimy Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. To On jest naszą największą, niezachwianą Nadzieją...

Warto zobaczyć ten teledysk. Jest mocną motywacją, aby iść dalej do przodu, z nadzieją, z Jezusem...

źródło: FrMattMichalek, youtube.com

« 1 »

reklama

reklama

reklama