Nick Vujicic gościem Odnowienie Festival 2019 we Wrocławiu!

Nick Vujicic, popularny mówca motywacyjny i ewangelizator, który urodził się bez rąk i nóg będzie gościem Odnowienie Festival 2019, odbywającego się we Wrocławiu w dniach 30 maja - 2 czerwca.

Odnowienie Festival już po raz trzeci organizowany jest przez Wrocławskie Przymierze Pastorów. Głównym punktem programu będzie spotkanie z udziałem Nicka Vujicica, który mimo niepełnosprawności podróżuje po całym świecie i motywuje ludzi, by niezłomnie pokonywali bariery w swoim życiu.

„Cześć Polsko! Już nie mogę doczekać się przyjazdu do was. Jestem bardzo wdzięczny za to, że będę mógł mówić o swojej wierze w Boga, o tym, jak zmienił moje życie, i o tym, jak dał mi siłę, by przezwyciężyć wszystkie przeszkody i lęki o życie” – mówi Nick w krótkim wideo promującym spotkanie we Wrocławiu.

Na spotkanie z gościem specjalnym na Stadionie Wrocław organizatorzy w kilkanaście dni rozdali ponad 30 tys. darmowych wejściówek. Osobna pula trafiła do osób niepełnosprawnych, które mają do dyspozycji sektor przystosowany specjalnie do swoich potrzeb.

Wszyscy, którym nie udało się zdobyć bezpłatnej wejściówki, mogą jeszcze skorzystać z opcji biletu-cegiełki i zająć miejsce na trybunie VIP. Można będzie również obejrzeć transmisję online. Wszystkie informacje na ten temat są dostępne na stronie www.odnfest.pl.

Nick Vujicic w wyniku rzadkiej choroby tetra-amelia urodził się bez rąk i nóg. Z powodu swojej niepełnosprawności cierpiał na depresję i jako 10-letni chłopiec próbował popełnić samobójstwo. Dzięki swojej niezwykłej sile motywacji i determinacji, nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie podstawowe czynności życiowe, a także grać w golfa czy na perkusji. W wieku 18 lat dołączył do licealnego koła chrześcijańskiego, tam właśnie zaczął opowiadać innym o swoim życiu. Rówieśnicy chętnie słuchali Nicka, a jego historie wywierały na nich ogromne wrażenie. Wkrótce Vujicic założył fundację charytatywną, zaczął podróżować i prowadzić wykłady na temat wiary, motywacji i niepełnosprawności. Ożenił się i jest ojcem czwórki dzieci. Obecnie jest autorem bestsellerowych książek i filmów motywacyjnych. Dziś uchodzi też za najsłynniejszego mówcę na świecie, a jego fanpage ma ponad 9 mln fanów.

W ramach ODNFEST 1 czerwca Wyspa Słodowa we Wrocławiu zamieni się w największy plac zabaw w mieście. W festiwalowej strefie dzieci dostępne będą m.in. dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania czy połykacz w kształcie orki. Tuż obok powstanie również strefa rodzica – będzie można tam wziąć udział w miniwykładach m.in. o tym, jak i co warto zwiedzać z dziećmi czy jak nauczyć dzieci pewności siebie, a także skorzystać z indywidualnych, darmowych konsultacji logopedycznych i psychologicznych.

Oprócz tego od 30 maja do 1 czerwca w ramach ODNFEST – głównie w centrum Wrocławia, ale także na jego obrzeżach – odbędzie się wiele różnych darmowych wydarzeń: m.in. panel dyskusyjny w Ratuszu z udziałem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, poświęcony mowie nienawiści, spotkanie w Hotelu Monopol na temat odkrywania pasji w życiu, które poprowadzi Sylwia Zarzycka, prezes Fundacji Między Niebem a Ziemią, warsztaty dotyczące komunikacji w rodzinie w Art Hotelu, spotkanie dla kobiet z monodramem w Kamienicy pod Aniołami, koncert Martijna Krale z zespołu Frühstück w The Rock Kultura, sensoryczny park pięciu zmysłów na Swojczycach i wiele innych. Szczegółowe informacje o wszystkich wydarzeniach można znaleźć na stronie www.odnfest.pl/wydarzenia.

pra / Wrocław

« 1 »

reklama

reklama

reklama