Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao


Modlitwa za wstawiennictwem św. Ojca Pio

Nowenna do św. Ojca Pio

Dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem świętego z Pietrelciny zanosić do Boga swe prośby


Dzień pierwszy

Święty Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża „mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów, prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga”. Wstawiaj się za mną, abym w mojej trudnej sprawie [należy ją wymienić], którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego wolę.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...

Dzień drugi

Święty Ojcze Pio, ty zachęcałeś małodusznych do porzucenia lęku i uznania się za najszczęśliwszych, gdy „staną się godni tego, by uczestniczyć w bólach Boga Człowieka”, umacniaj ich, by „wierzyli, że to nie opuszczenie, ale wielka miłość Boga”. Ośmielony przykładem twojej ufności wobec Boga, proszę o wstawiennictwo w mojej intencji [należy ją wymienić], którą ci przedkładam.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...


Jest to fragment książki:

Nowenny i litanie do św. Ojca Pio

Wydawnictwo: PROMIC, ISBN: 978-83-7502-544-6
Książka jest >>TUTAJ<<

Stygmatyk, święty Kościoła katolickiego, do którego miliony wiernych zanoszą ufnie swoje prośby i błagania o pomoc we wszystkich sprawach. Św. Jan Paweł II nazwał go "drogim Ojcem Pio" i twierdził, że zawsze w swoim kapłańskim życiu postępował według wskazań otrzymanych od Ojca Pio podczas ich pierwszego spotkania.

Zbiór modlitw przeznaczony dla każdego, kto pragnie za wstawiennictwem świętego z Pietrelciny zanosić do Boga swe prośby.opr. ac/ac


 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: modlitwa nowenna prośba święci św. Ojciec Pio
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W