Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao


Cuda w Tobie

Aleksandra Bonk

Cuda na wyciągnięcie ręki

Cuda są wszędzie. Wystarczy tylko otworzyć oczy...Dzisiaj bardzo modne i popularne stało się zaczytywanie w motywacyjnych myślach na temat życia. Każdy z nas chce się zainspirować, każdy z nas chce znaleźć bodziec do tego, by żyć lepiej. A jednak nie zawsze potrafimy nasz zachwyt nad danym tekstem przełożyć na konkretne działanie. Jedna z bardziej znanych myśli motywacyjnych, często przytaczana w wielu artykułach, wypowiedziana została przez Alberta Einsteina: „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”. Wielokrotnie sama natknęłam się na nią, przeglądając strony internetowe, jednak dopiero czytając książkę „Cuda w Tobie” zobaczyłam, co to znaczy wprowadzać te słowa w życie.

Marc Victor Hansen, autor wspomnianej już publikacji to człowiek, który głęboko wierzy w to, że cuda są wszędzie i każdy może z nich skorzystać. Swoje przekonanie opiera na wieloletnim doświadczeniu, które przyniosło mu codzienne życie. Pisarz pragnie podzielić się z czytelnikiem swoimi przeżyciami i poglądami, ponieważ uważa je za coś bardzo cennego. Aby uwiarygodnić działanie rad, które zamieścił w książce, w miarę lektury poznajemy wiele innych osób, które tak jak Marc odkryły, że cuda są na wyciągnięcie ręki.

Książka „Cuda w Tobie” to lekka i idealna lektura, nie tylko dla ludzi, którzy utracili w życiu nadzieję, ale również dla każdego, który pragnie w sposób maksymalny wykorzystać potencjał kryjący się w jego życiu. Cuda są wszędzie. Wystarczy tylko otworzyć oczy.

Recenzowana książka "Cuda w Tobie", Wydawnictwo Świętego Wojciecha, jest TUTAJ


opr. ac/ac


 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: życie piękno wiara świat codzienność cuda otoczenie wiara w cuda
 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W