Opoka - Portal katolicki
opoka.news
Pekao

Agnieszka Ścibik

Jezus w niebie ma znaczki


Oto prawdziwa historia o chłopcu, który odwiedził niebo. Chcesz wiedzieć, co to są „znaczki Jezusa?”, a może jestem ciekawy, jak wygląda Bóg? Poszukaj podpowiedzi w książce „Niebo istnieje… Naprawdę!”, którą napisał Todd Burpo z pomocą Lynn Vincent.

Lekturę czyta się szybko, momentami nawet z przysłowiowymi „wypiekami na twarzy”. Są jednak takie fragmenty, które „każą” przystanąć, oderwać się na chwilę od lektury, aby pomyśleć o życiu. Prawdziwym życiu, które się nie kończy, ale ma swoją kontynuację… po drugiej stronie. W miejscu, gdzie, jak mówi Colton Burpo, nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów. Bo niebo istnieje! Naprawdę!

Warto sięgnąć po tę książkę, aby pogłębić swoją wiarę i podjąć refleksje nad stanem swojej duchowej kondycji. By zobaczyć niebo oczami dziecka. Choć przecież właśnie na niebo wręcz należy patrzeć „dziecięcym spojrzeniem”. Jeśli nie staniemy się jak dzieci… nie wejdziemy do Królestwa Bożego. Jeśli nie będziemy żyli jak Boże dzieci... No, właśnie. Colton mówi o niebie w zachwycający sposób. Wspomina wydarzenia, które miały miejsce przed jego narodzinami. Widział je w niebie. Zaskakuje rodziców swoimi wypowiedziami o biblijnych wydarzeniach. Opowiada o spotkaniach z członkami rodziny i… naprawdę, warto sięgnąć do tej lektury!

Książka do nabycia w dwóch wersjach: bez zdjęć z filmu oraz ze zdjęciami z filmu i specjalnym wywiadem (edycja wznowiona i poszerzona). Warto podkreślić także fakt, że kupując tę książkę, wspomagasz fundację Ewy Błaszczyk „A kogo?”. Bez nadziei na niebo… czym byłoby nasze życie? –pyta pani Ewa. No, tak. Jednak przecież… niebo istnieje! Naprawdę!opr. aś/aś


 


Podziel się tym materiałem z innymi:


Kliknij aby zobaczyć dokumenty zawierające wybrany tag: film dziecko rodzina książka Jezus niebo Colton Burpo

Polecamy

 
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W
© Fundacja Opoka 2017
Realizacja: 3W