Świadkowie Jehowy w natarciu

Ostrzeżenie przed akcją Świadków Jehowy

KATOLICKIE CENTRUM EDUKACJI MŁODZIEŻY „KANA” KATOWICE

ŚLĄSKIE CENTRUM INFORMACJI O SEKTACH, SUBKULTURACH

I NOWYCH RUCHACH RELIGIJNYCH

BIURO CZYNNE WE WTORKI W GODZINACH OD 16.00 DO 19.00 - NR.TELEF. 2530 — 455

KATOWICE pl. ks. SZRAMKA 4 - obok Kościoła Mariackiego

TELEFON INFORMACYJNY/ZAUFANIA - 0 501 48 73 44

e mail: sekty_katowice@op.pl www.psychomanipulacja.pl


Katowice 08.10.2006

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus !

16 października jest ważnym dniem dla wielu Polaków - Dzień Papieski. Tegoż dnia bieżącego roku sekta świadków Jehowy rozpoczyna światową kampanie pod tytułem „Kres religii fałszywej jest bliski.” Jest to akcja która ma trwać od 16 października do 12 listopada.

Po kilku latach ciszy związanej z licznymi fałszywymi proroctwami czy zmianami doktrynalnymi, świadkowie Jehowy mobilizują wszystkich swoich członków do wzmożonych działań werbunkowych akurat tego dnia który jest tak ważny dla wszystkich katolików w Polsce - czy to przypadek?

Temat owej kampanii „Kres religii fałszywej jest bliski” jest wymierzony w Kościół Katolicki na całym świecie. W każdą diecezję, parafię i każdego katolika. Kampania ma na celu pokazanie że Kościół Katolicki jest właśnie tą religią fałszywą. Babilon Wielki lub Wielka Nierządnica bo tak jest nazywany Kościół Katolicki przez pismo świadków Jehowy jakim jest „Strażnica” lub „Przebudź się”.

W całym okresie trwania owej akcji nasze domy będą szczególnie często odwiedzane przez głosicieli Strażnicy. Wielu ludzi może zostać zwiedzionych fałszywymi naukami Towarzystwa Strażnica. Opuszczenie tej sekty jest trudne i bardzo bolesne.

Do Śląskiego Centrum Informacji o Sektach i Grupach Psychomanipulacyjnych bardzo często przychodzą rodziny rozbite przez tą sektę. Dlatego też zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie tej informacji i ostrzeżenie jak największej liczby wiernych.

Szczęść Boże

Koordynator
Śląskiego Centrum Informacji
o Sektach i Grupach
Psychomanipulacyjnych
Dariusz PIETREK

opr. mg/mg

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

reklama

reklama

reklama